Odkryj-Parking

Bardzo sympatyczna obsługa, rzetelna firma idealny kontakt z klientem,szczerze polecam.

Sylwia


od 115zł za 8 dni
rezerwacja zajmie
tylko 1min

0 min

od lotniska

Transfer

na lotnisko
w obie strony

Strzeżony

Parking
strzeżony

Odkryj-Parking

Opis parkingu

Odkryj-Parking zlokalizowany jest 500 metrów od terminala odlotów i przylotów lotniska Kraków - Balice, oferuje transfer na lotnisko i z lotniska. Parking dysponuje 500 miejscami, jest ogrodzony, monitorowany i ubezpieczony.

Jak dojechać

ul. Medweckiego 43, 32-083 Balice
Pokaż wskazówki dojazdu

Jadąc od strony Warszawy i Kielc
Za miejscowością Zerwana zjedź z trasy S7, skręcając w prawo w ul. Warszawka. Następnie skręć w prawo w ul. Graniczną po czym skręć w lewo w ul. Brzozową. Skręć w lewo w ul. Dębową i następnie w lewo w ul. Krakowską, wjeżdżając na DW 794. Z drogi DW 794 zjedź w DK 94 a następnie wjedź na S52.  Zjedź na A4/E40/DK7/E77 w kierunku Lotnisko Balice/Kraków-Pd./Rzeszów/Chyżne/Zakopane. Po 2 km zjedź na DW 774 kierując się na Lotnisko Balice/Kryspinów/Zabierzów. Jedź wzdłuż ul. Medweckiego. Parking znajduje się po lewej stronie.


Jadąc od strony Wrocławia, Katowic, Częstochowy i Łodzi
Jadąc A4 w kierunku Kraków/Łódź/Cieszyn, za Aleksandrowicami, mijając po prawej stronie lotnisko, trzymaj się prawej strony. Jadąc dalej A4/E40, podążaj za znakami „Lotnisko Balice/Kraków- Pd./Rzeszów/DK7/E77/Chyżne/Zakopane. Po 2 km zjedź na DW 774 w kierunku Lotnisko Balice/Kryspinów/Zabierzów. Jedź wzdłuż ul. Medweckiego. Parking znajduje się po lewej stronie.

Opinie

Średnia ocena: 0,00
Ogólna ocena parkingu: (brak wartości)
Obsługa parkingu: (brak wartości)
Lokalizacja i oznaczenie: (brak wartości)
Brak wyników.